poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Słoń Nick :)W ramach akcji  "Setki Słoni Dla Dzieciaków"  słoń gotowy. Teraz trzeba go zapakować i wysłać w podróż do Łodzi. Formę drapnęłam od Brummig , która podlinkowała burdowy wykrój i podpowiedziała jak to jest zrobione. Dziękuję Brumm :) , ale jak zobaczyłam wielkość, to stwierdziłam, że jest za duży i zmniejszyłam go do takich wymiarów, aby był akuratny na dziecięce łapki. Ostatecznie wyszedł od trąby do siedzenia na 12 centymetrów i od kopytek do głowy na centymetrów 11. Słoń jest miły, pluszowy w dotyku, uszy wachlujące ma zrobione z  "nibyskórki"
Oczy mu wyszyłam turkusowe. Ogon tylko wszyłam troszkę za nisko, ale już nie chciałam mu pruć tyłów. Myślę, że znajdzie wyjątkowego towarzysza w łódzkim szpitalu i bedą razem chodzić na spacery i robić różne, dobre rzeczy :)Jak zwykle miałam obawy, że cos mi może nie wyjśc, bo to pierwsza słoniowa próba (w ogóle maskotkowa), ale wyszedł ładny, zgrabny słoń ... nieskromnie mówiąc. 


Pozdrowienia dla wszystkich uczestniczących w akcji słoniowej :)

Dobranoc 

6 komentarzy:

 1. To jest bardzo ładny słoń

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to jest bardzo miły komentarz :) dziękuję

   Usuń
 2. Piękny Ci wyszedł! gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano, też mi się spodobał, ale już wyfrunął z gniazdka (choć to nie Dumbo). Dzięki Brumm

   Usuń
 3. Twój słoń wystąpił w spocie! przynajmniej tak mi się wydaje :P jest w ostatnich minutach:
  https://www.youtube.com/watch?v=Hay4A1Dux-Q
  jesteście sławni ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O kurcze blaszuszka, i sie kręci na samym końcu razem z dołaczoną ode mnie karteczką, aaale fajowo :) Dzięki za miłe info.

   Usuń